Współpraca z Med-Dieta

Współpraca z Med-Dieta

Wszystkie posiłki od Foodiebox powstają w oparciu o współpracę z wykwalifikowanymi dietetykami. Dlatego też każda dieta pudełkowa stanowi pakiet zbilansowanych posiłków, dzięki którym Twojemu organizmowi nie brakuje żadnych składników odżywczych. Uchylamy rąbka tajemnicy – od tej pory nasze dania będą jeszcze smaczniejsze i zdrowsze, dzięki współpracy z Med-Dieta!

Med-dieta to zespół bydgoskich specjalistek dietetyki klinicznej. W naszej ofercie znalazły się przepisy ich autorstwa. Dietetyczki dbają o kompozycję wszystkich posiłków tak, aby każde danie miało odpowiednią ilość makroskładników oraz kaloryczność.

W ofercie znajduje się m.in.:

W ofercie znajduje się m.in.:

*healthy day package – propozycja diety dla wszystkich osób, które nie muszą eliminować żadnych składników. Menu uwzględnia produkty mleczne, roślinne, mięsne oraz rybne,

*no fish package – to zbilansowana dieta, wykluczająca z menu ryby oraz owoce morza, których eliminacja wynika z osobistych preferencji żywieniowych i smaku,

*wege package – przeznaczona jest dla tych, którzy nie jedzą mięsa, ale spożywają ryby,

*sport package – jest to dieta dla osób aktywnych fizycznie o zwiększonej zawartości białka,

*dieta slim – dieta redukcyjna o niskim indeksie glikemicznym, zawierająca produkty roślinne, mięsne, mleczne, ale również ryby i owoce morza.

Wszystkie diety powstają w oparciu o wysokiej jakości składniki, pochodzące od lokalnych dostawców. Zespół naszych doświadczonych kucharzy dba o to, aby dania były pyszne, estetyczne i… zdrowe!