Poznaj wszystkie zalety diety pudełkowej.

Poznaj wszystkie zalety diety pudełkowej.

Coraz więcej polskich miast oferuje dostarczanie do mieszkań cateringu dietetycznego. Obowiązki domowe i zawodowe pochłaniają nas na tyle, że nie mamy czasu na przygotowywanie zdrowych posiłków. Zazwyczaj jemy w pośpiechu to, co akurat mamy pod ręką.
Efekt? Nadprogramowe kilogramy, pogarszające się wyniki krwi, kiepska kondycja, brak koncentracji… Jeżeli zauważasz u siebie podobne efekty, jest to najwyższy czas na zmiany.

Zbilansowane posiłki o odpowiedniej podaży kalorii.
Każda dieta pudełkowa wysokiej jakości jest oparta na zbilansowanych posiłkach. Jest to niezwykle istotne, aby dostarczyć organizmowi wszelkie niezbędne składniki, minerały oraz witaminy. Należy także zachować prawidłowe proporcje między makroskładnikami: białkiem, tłuszczami i węglowodanami. Cateringi dietetyczne składają się z pięciu dań, dlatego nie ma mowy o byciu głodnym.

Osoby, które chcą zrzucić zbędne kilogramy lub aktywnie uprawiają sport wiedzą, że podstawą ich odżywiania jest staranne dostarczanie odpowiedniej ilości kalorii w ciągu doby. Liczenie kalorii w każdym posiłku i ważenie produktów przed nałożeniem ich na talerz jest czasochłonne i żmudne. Dieta pudełkowa jest więc idealnym rozwiązaniem. Pozwala dobrać kaloryczność do naszego wieku, aktywności fizycznej i założonego celu.

Zdrowie pod okiem dietetyka

Zdrowie pod okiem dietetyka

Każda oferowana przez nas dieta pudełkowa jest opracowywana we współpracy z dietetykami. Klienci chcący skorzystać z usług naszego cateringu mają również możliwość konsultacji ze specjalistą, który pomoże dobrać odpowiednią kaloryczność do naszych oczekiwań i założeń bez niezdrowego drastycznego ucinania kalorii.

Świadome odżywianie to klucz do zdrowia
Z pomocą naszego cateringu Foodiebox znacznie poprawisz swoje badania krwi. Wszystkie posiłki zawierają niezbędne składniki potrzebne do prawidłowego funkcjonowania Twojego organizmu, dlatego zauważysz zmiany nie tylko po swojej kondycji fizycznej, ale także psychicznej:

*więcej energii i brak chronicznego zmęczenia,
*lepszy nastrój,
*skupienie i koncentracja,
*większa odporność, a w związku z tym – rzadsze przeziębienia.