Czy wiesz,  że na Twoje zdrowie psychiczne i fizyczne  poza dietą mają wpływ  także inne czynniki ? Zobacz jakie ...

Czy wiesz, że na Twoje zdrowie psychiczne i fizyczne poza dietą mają wpływ także inne czynniki ? Zobacz jakie ...

Korzystając z naszych usług zyskujesz średnio 1 godzinę czasu w ciągu dnia, ponieważ odchodzi potrzeba gotowania, robienia zakupów, zmywania naczyń, zastanawiania się nad tym czy Twoje posiłki są zbilansowane. Można tak wymieniać w nieskończoność...
Dodatkowo zyskujesz minimum 1 godzinę na zwiększenie Twojej osobistej efektywności – wykorzystaj ten czas w rozsądny sposób!

 Oto kilka propozycji :)

Oto kilka propozycji :)

Na zdrowie fizyczne i psychiczne składa się RUCH. Przynajmniej 30-60 min spaceru lub uprawiania Twojego ulubionego sportu dziennie da Ci upragnione efekty. Będziesz czuł się zmęczony po wysiłku, ale jednocześnie miał spokojny umysł. Motywacja do codziennego ruchu jest najważniejsza! Nie możesz odpuszczać! Wierzymy w Ciebie!
Kolejno pamiętaj o tym, aby odpocząć w ciągu dnia.
-Odpoczynek jest ważnym aspektem dnia w codziennym zabieganiu życiowym. Może spędź wieczorem czas w domu z najbliższymi? Planszówki? Wspólne czytanie książek? Oglądanie ulubionego filmu? Spotkania w gronie bliskich Ci osób zapewniają komfort psychiczny
-Nie zapomnij o regularnym śnie - 7-8 h dziennie tak, abyś mógł być produktywny w ciągu dnia.

Wyżej wymienione plany mogą się ziścić gdy będziesz się zdrowo odżywiał lub skorzystasz ze zbilansowanej i regularnej diety pudełkowej wtedy zyskasz upragniony wolny czas dla siebie.
Wtedy poprawi się Twoje zdrowie. Odpoczniesz od codziennych obowiązków , które zaprzątają Twoją głowę.
Rezultat podjętych przez Ciebie działań będzie miał pozytywne skutki w codziennym życiu osobistym, w pracy.
Podejmij zmianę z FoodieBox!