Domowe posiłki vs catering dietetyczny

Domowe posiłki vs catering dietetyczny

Nasza lokalna firma z Bydgoszczy oferuje dietę pudełkową, która opracowywana jest przy współpracy z wykwalifikowanymi dietetykami, przez co posiłki zawierają odpowiednio zbilansowane składniki odżywcze. Dzięki temu Twój organizm funkcjonuje prawidłowo. Zdrowe odżywianie to jeden z kroków do tego, abyś mógł cieszyć się zdrowiem przez długie lata!

Dlaczego akurat dieta pudełkowa, a nie przygotowywanie posiłków samemu w domu?

Hmm, mamy na to parę ciekawych argumentów!

Usiądź w fotelu, zaparz sobie filiżankę dobrej herbatki i czytaj dalej!

Usiądź w fotelu, zaparz sobie filiżankę dobrej herbatki i czytaj dalej!

1) Warto zacząć od tego, że w trakcie przygotowywania posiłków używamy naturalnych składników w 100%! Korzystamy z lokalnych produktów dzięki lokalnym dostawcom.
Po pierwsze używamy naturalne przyprawy i zioła bez jakichkolwiek konserwantów lub sztucznych ulepszaczy smaku.
Zamiast zwykłego cukru korzystamy z ksylitolu (środek słodzący, który jest niskokaloryczny, otrzymuje się go z kory brzozy) lub miodu z naturalnej, regionalnej pasieki.
Skoro była mowa o cukrze to warto wspomnieć o zamienniku zwykłej soli jodowej. W naszym przypadku jest to sól morska lub himalajska.
Do przygotowywania diety pudełkowej używamy tylko i wyłącznie jajek od kur z wolnego wybiegu - omlety są wtedy takie puszyste!
Oczywiście nie obejdzie się bez polskich warzyw i owoców od lokalnych dostawców. Jeżeli tylko są dostępne to korzystamy tylko z nich!
No i najważniejsze sami pieczemy chleb na naturalnym zakwasie w naszym lokalu! Przekonać mogły się o tym osoby korzystające z naszego cateringu dietetycznego.
Brzmi pysznie, nieprawdaż?

Ale przejdźmy dalej...

Ale przejdźmy dalej...

2) W domu nie wyliczasz sobie dokładnie kaloryczności danych produktów, których używasz do przygotowania posiłków.
A to jest właśnie klucz do sukcesu!
Spożywając codziennie posiłki i ustalając do nich taką samą ilość kalorii każdego dnia bez problemu zrzucisz nieco na wadze! Co powoduje, że czujesz się lepiej i Twoje wyniki badań krwi też się polepszyły! U nas jest szeroki zakres wyboru kaloryczności diety!
Średnio dziennie w naszych posiłkach mamy od 35-45% węglowodanów, od 25-35% tłuszczów i od 15-25% białka.
3) Nie martw się, że dieta pudełkowa jest nieciekawa i jałowa w smaku! My doprawiamy nasze potrawy nieco intensywniej tak, aby Ci smakowały!
4) W domu często przygotowujecie posiłki, które często powtarzają się w codziennym menu? Zapomnij o tym! Nasza dieta pudełkowa gwarantuje Ci różnorodność dań i smaków przez około 11 tygodni. U nas w menu znajdziesz i produkty roślinne, mięsne, rybne.
5) Nie masz czasu wolnego dla siebie i swoich bliskich? Od teraz możesz go znaleźć korzystając z naszego cateringu dietetycznego. Wtedy też masz więcej czasu na wykonywanie swojej pracy. Twoje samopoczucie ulega polepszeniu.

DIETA PUDEŁKOWA to przede wszystkim gwarancja Twojego dobrego zdrowia fizycznego i psychicznego! 
Spróbuj i przekonaj się o tym na własne oczy!